Mydozorujeme s.r.o.

Home Poradenství a dozor rekonstrukce

Poradenství a dozor rekonstrukce

Chystáte se rekonstruovat a chcete se spolehnout na dodržení stanoveného rozpočtu a vysokou kvalitu prováděných prací? U nás jste ve správných rukou.

 

Důvodů, proč se spolehnout na dozor pro rekonstrukce je hned několik. Ze zkušeností víme, že klienti nedokáží odhadnout reálnou cenu rekonstrukce, protože neznají technologické postupy apod. Může se tedy stát, že zjistí, že rekonstrukce je teprve v půlce a rozpočet je už vyčerpán. Tomuto zamezí odhad ceny rekonstrukce naší firmou. 

 

Často se také stává, že klient, který se rozhodne rekonstruovat bez odborného dozoru, není s výsledkem spokojený, ať už mluvíme o ceně, kvalitě nebo rychlosti. S dozorem rekonstrukce tomu můžete snadno předejít. Prvním krokem pro odhad ceny rekonstrukce je zhodnocení celkového stavu nemovitosti a určení rozsahu. Neodhadujeme jen cenu rekonstrukce, zároveň radíme s rozsahem rekonstrukce včetně určení technologických postupů a vhodných stavebních materiálů.

Služby

Výběr nemovitosti

Náš zkušený technik s Vámi projede Vaše vybrané nemovitosti před koupí a poradí Vám v otázkách technické způsobilosti nemovitosti a finanční náročnosti na nezbytné či chtěné opravy.

Odhad ceny rekonstrukce

Finanční odhad s výslednou cenou rekonstrukce Vám řekne technik při prohlídce nemovitosti. Nedílnou součástí odhadu je také informace, za jakých podmínek je cena reálná. Při jejich splnění by se odhad od výsledné ceny neměl lišit o více než 10 %.

 

Dozor a rekonstrukce

Dozor rekonstrukce

Pod pojmem dozor rekonstrukce si s námi můžete představit nejen technický dozor stavby, ale také související služby, které vám ušetří řadu starostí.

Stavební dozor

Služby

Technický dozor stavby

Jak vypadá technický dozor? Náš technik jezdí na Vaši stavbu 1x až 2x týdně. Během kontrolních dnů přebere jednotlivé části stavby především z technického hlediska, ale i estetického a funkčního. Ve chvíli, kdy dojde k situaci, že není určitý technický postup možný, náš technik na stavbě navrhne realizovatelný postup a provede zápis do stavebního deníku. V rámci technického dozoru rekonstrukcí vykonáváme spoustu dalších činností, které jsou určeny dle potřeb klienta na první koordinační schůzce.

Konzultace výběru realizační firmy

Váháte nad tím, jakou stavební firmu vybrat? Podíváme se na cenové nabídky firem i jednotlivé položky a doporučíme vám, která varianta je pro vás nejvýhodnější. Rádi vám také poskytneme kontakty na námi ověřené firmy. Prověříme za Vás, Vámi vybranou firmu jak z hospodářského hlediska, jejich referencí a recenzí od jejich bývalých zákazníků.

Rekonstrukce na klíč

Naše firma úzce spolupracuje s několika ověřenými stavebními firmami, které nabízejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. V této službě můžeme nabídnout rekonstrukci tzv. na klíč, to znamená, že investor sdělí svůj stavební záměr, a mi mu připravíme rozpočet, najdeme stavební firmu a celé dílo dozorujeme až do jeho předání.

Expresní rekonstrukce

Potřebujete mít nemovitost zrekonstruovanou v co možná nejkratším čase? Určíme reálný čas rekonstrukce, zprostředkujeme realizační stavební firmu, vyhotovíme smlouvy a celou stavbu budeme dozorovat až do jejího dodání.

Úspora peněz

V rámci technického dozoru nabízíme také slevy u našich partnerů. Například u firmy Siko, Sapeli atd..