Mydozorujeme s.r.o.

Home Poradenství a dozor rekonstrukce

Poradenství a dozor rekonstrukce

Chystáte se rekonstruovat a chcete se spolehnout na dodržení stanoveného rozpočtu a vysokou kvalitu prováděných prací? U nás jste ve správných rukou.

 

Důvodů, proč se spolehnout na dozor pro rekonstrukce je hned několik. Ze zkušeností víme, že klienti nedokáží odhadnout reálnou cenu rekonstrukce, protože neznají technologické postupy apod. Může se tedy stát, že zjistí, že rekonstrukce je teprve v půlce a rozpočet je už vyčerpán. Tomuto zamezí stanovení rozpočtu naší firmou. 

 

Často se také stává, že klient, který se rozhodne rekonstruovat bez odborného dozoru, není s výsledkem spokojený, ať už mluvíme o ceně, kvalitě nebo rychlosti. S dozorem rekonstrukce tomu můžete snadno předejít. Prvním krokem pro stanovení rozpočtu je zhodnocení celkového stavu nemovitosti. Nestanovujeme jen rozpočet, zároveň radíme s rozsahem rekonstrukce včetně určení technologických postupů a vhodných stavebních materiálů.

Služby

Výběr nemovitosti

Náš zkušený technik s Vámi projede Vaše vybrané nemovitosti před koupí a poradí Vám v otázkách technické způsobilosti nemovitosti a finanční náročnosti na nezbytné či chtěné opravy.

Odhad ceny rekonstrukce

Finanční odhad s jednotlivými položkami rekonstrukce a s výslednou cenou rekonstrukce dodáme do 48 hodin. Nedílnou součástí odhadu je také informace, za jakých podmínek je cena reálná. Při jejich splnění by se odhad od výsledné ceny neměl lišit o více než 5 %.

Rozpočet rekonstrukce pro hypoteční záměr

Potřebujete rozpočet pro hypoteční účely? Zjednodušený rozpočet dokážeme dodat do 48 hodin.

Rozpočet rekonstrukce pro realizaci

Do 72 hodin od vašeho podrobného zadání pro vás vypracujeme celkový rozpočet rekonstrukce pro realizaci. Ve chvíli, kdy ho budete mít v rukou, můžete oslovit více firem a vybrat si nejlepší nabídku. Jeho výhodou je, že obsahuje položky, které jsou přesně zaměřeny, a není je možné v průběhu rekonstrukce navyšovat.

Dozor rekonstrukce

Pod pojmem dozor rekonstrukce si s námi můžete představit nejen technický dozor stavby, ale také související služby, které vám ušetří řadu starostí.

Služby

Technický dozor stavby

Jak vypadá technický dozor? Náš technik na vaši stavbu dojede 1 až 2x týdně podle potřeby. Během kontrolních dnů přebere jednotlivé části stavby podle prostavěnosti. Zaměřuje se zejména na správné provedení technického postupu z funkčního i z estetického hlediska. Ve chvíli, kdy dojde k situaci, že není určitý technický postup možný, náš technik na stavbě vymyslí jiný a provede zápis do stavebního deníku. V rámci technického dozoru rekonstrukcí vykonáváme spoustu dalších činností, které jsou určeny dle potřeb klienta na první koordinační schůzce.

Konzultace výběru realizační firmy

Chcete mít jistotu, že si vyberete pro svou rekonstrukci kvalitní firmu? Zkontrolujeme cenové nabídky, které vám stavební firmy předložily, i jednotlivé položky. Doporučíme vám vhodnou variantu a v případě zájmu Vám předáme kontakty na námi ověřené stavební firmy.

Rekonstrukce na klíč

Naše firma úzce spolupracuje s několika ověřenými stavebními firmami, které nabízejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. V této službě můžeme nabídnout rekonstrukci tzv. na klíč, to znamená, že investor sdělí svůj stavební záměr, a mi mu připravíme rozpočet, najdeme stavební firmu a celé dílo dozorujeme až do jeho předání.

Expresní rekonstrukce

Potřebujete mít nemovitost zrekonstruovanou v co možná nejkratším čase? Určíme reálný čas rekonstrukce, zprostředkujeme realizační stavební firmu, vyhotovíme smlouvy a celou stavbu budeme dozorovat až do jejího dodání.

Úspora peněz

V rámci technického dozoru nabízíme také slevy u našich partnerů. Například u firmy Siko získáte slevu 15 % na 99 % všech jejich produktů.